C2K Live
 

2020

  COAST 2 KOSCI IS PROUD TO SUPPORT
THE RUN BEYOND PROJECT
  • Leaderboard
  • Commentary
  • Athlete profiles
|Compare these splits to another year:

*First name
Lastname
Sex
State
Status
Checkpoint 1
Rocky Hall
50km
Checkpoint 2
Cathcart
70km
Checkpoint
3
Gunningrah Rd
106km
Checkpoint 4
Dalgety
148km
Checkpoint 5
Jindabyne
184km
Checkpoint 6
Perisher
219km
Finish
240km
1Jan Herrmann M TAS Withdrawn 07:53:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
2Kirsten Maplestone F VIC Withdrawn 07:13:30 10:40:30 17:02:30 24:41:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00
3George Mihalakellis M VIC Finished 07:04:30 10:28:30 16:39:30 24:08:30 31:02:30 38:12:30 39:57:00
4Kevin Heaton M NSW Finished 06:50:30 10:05:30 15:44:30 22:53:30 29:50:30 36:22:30 38:11:50
5Jane Trumper F NSW Finished 06:43:30 09:43:30 15:53:20 22:48:30 29:17:30 35:41:30 37:16:59
6Renae Brock F NSW Finished 06:43:30 09:38:30 14:51:30 23:13:30 30:18:30 36:54:30 38:19:50
7David Bennie M NSW Finished 06:40:30 09:28:30 15:40:30 24:54:30 31:54:30 38:51:30 40:22:50
8Jonathan Ennis-King M VIC Finished 06:26:30 09:29:30 15:13:30 23:13:30 29:53:30 37:47:30 38:59:34
9Sabina Hamaty F NSW Withdrawn 06:20:30 09:23:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
10Julie Sager F QLD Finished 06:18:30 09:45:30 16:09:30 24:23:30 31:47:30 37:58:30 39:40:54
11Dan Lollback M NSW Finished 06:18:30 09:40:30 14:59:30 20:58:30 25:58:30 30:28:30 35:28:03
12Stephen Bowers M NSW Finished 06:13:30 09:12:30 14:32:30 21:43:30 28:19:30 34:35:30 36:34:07
13Nicole Burke F NSW Finished 06:11:30 08:51:30 13:59:30 20:06:30 25:38:30 31:04:30 00:00:00
14Daniel Murray M NSW Withdrawn 05:58:30 08:38:30 14:04:30 20:38:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00
15Pam Muston F NSW Finished 05:56:30 08:40:30 14:12:30 20:13:30 25:23:30 30:25:30 35:55:40
16Katy Anderson F NSW Finished 05:53:30 08:30:30 13:19:30 18:59:30 24:58:30 30:18:30 36:36:55
17Kristen Brace F NSW Finished 05:53:30 08:33:30 13:46:30 20:24:30 26:33:30 32:08:30 00:00:00
18Simone Hayes F NSW Finished 05:52:30 08:24:30 13:12:30 19:11:30 24:23:30 29:07:30 33:11:21
19Jochen Hess M NSW Finished 05:51:30 08:27:30 13:14:30 18:54:30 24:23:30 29:31:30 34:31:59
20Adrian Nicholson M NSW Finished 05:49:30 08:44:30 14:34:30 22:56:30 28:57:30 25:42:30 37:35:26
21Rebecca (Beck) Butler F SA Finished 05:43:30 08:24:30 13:24:30 20:09:30 26:08:30 31:59:30 00:00:00
22Jo Blake M NSW Withdrawn 05:38:30 08:38:30 13:54:30 23:16:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00
23Trevor Allen M QLD Finished 05:37:30 08:32:30 14:58:30 22:18:30 29:26:30 35:00:30 36:34:25
24Mark Hope M NSW Finished 05:36:30 08:22:30 12:59:30 18:55:30 25:14:30 30:43:30 00:00:00
25Guy Schweitzer M QLD Finished 05:36:30 08:13:30 13:05:30 18:49:30 24:26:30 29:28:30 34:37:00
26Simon Duke M SA Finished 05:34:30 08:26:30 13:09:30 18:59:30 26:38:30 00:00:00 35:51:07
27Maree Connor F NSW Finished 05:31:30 08:09:30 12:59:30 18:21:30 23:57:30 28:49:30 33:24:02
28Michaela McDonald F NSW Finished 05:30:30 07:58:30 12:24:30 17:45:30 22:26:30 26:41:30 31:14:01
29Kay Bretz M VIC Withdrawn 05:24:30 06:25:30 10:06:30 14:21:30 18:39:30 23:35:30 00:00:00
30Shane Simpson M NSW Withdrawn 05:20:30 08:28:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
31Luke Barrett M NSW Finished 05:15:30 07:36:30 11:51:30 17:04:30 22:40:30 27:08:30 31:37:58
32Justin Miller M NSW Finished 05:14:30 07:47:30 12:59:30 19:30:30 24:57:30 29:27:30 33:42:22
33John Pearson M QLD Finished 05:14:30 08:01:30 12:53:30 18:30:30 24:23:30 29:25:30 00:00:00
34Grant Brisbin M NSW Finished 05:06:30 07:18:30 11:19:30 15:28:30 19:27:30 23:09:30 27:09:45
35Gerard Riordan M NSW Finished 05:06:30 07:33:30 12:05:30 17:34:30 23:08:30 27:22:30 31:36:33
36Lou Clifton F NSW Finished 05:03:30 07:24:30 11:34:30 16:37:30 21:53:30 25:57:30 30:01:11
37Justin Scholz M VIC Withdrawn 05:02:30 07:26:30 12:15:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
38Stephen Redfern M NSW Finished 05:01:30 07:11:30 11:27:30 16:49:30 22:13:30 27:33:30 31:44:01
39Jason West M QLD Finished 04:58:30 07:15:30 11:33:30 16:30:30 22:28:30 27:58:30 34:04:00
40Nicholas Bamford M QLD Finished 04:56:30 07:13:30 11:13:30 15:54:30 20:13:30 25:06:30 28:58:09
41Burt Kennedy M NSW Finished 04:49:30 07:08:30 11:22:30 16:47:30 22:30:30 28:02:30 33:10:37
42David Turnbull M SA Finished 04:46:30 07:45:30 12:03:30 17:19:30 22:58:30 28:04:30 33:08:09
43Ross McPhee M VIC Withdrawn 04:41:30 07:07:30 11:32:30 17:23:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00
44Joasia Zakrzewski F Scotland Finished 04:38:30 06:45:30 10:48:30 15:19:30 19:59:30 24:18:30 28:18:53
45Amy Lamprecht F TAS Finished 04:38:30 06:39:30 10:37:30 15:38:30 20:19:30 25:18:30 29:07:10
46Kevin Muller M VIC Withdrawn 04:34:30 06:44:30 10:39:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
47Ryan Lowe M NSW Withdrawn 04:31:30 06:40:30 10:33:30 14:47:30 18:49:30 00:00:00 00:00:00
48Morgan Lindqvist M NSW Finished 04:26:30 06:15:30 09:48:30 14:04:30 18:14:30 22:30:30 26:35:49
49Vladimir Shatrov M NSW Withdrawn 04:03:30 06:11:30 09:43:30 13:44:30 18:11:30 00:00:00 00:00:00
Check out Facebook Page for live commentry of the 2020 event.
Select an athlete: